Blog

Czy leasing używanych samochodów się opłaca?

Leasing aut używanych. Czy jest możliwy? Czy się opłaca? Dlaczego warto? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych udzielają nasi eksperci. Sprawdź!

Wady i zalety samochodów elektrycznych. Czy warto postawić na elektryka?

Samochody elektryczne — wady i zalety. Nasi eksperci wyjaśniają, co przemawia za autami elektrycznymi i czy są one pozbawione wad. Sprawdź teraz!

Amortyzacja samochodu używanego – jak rozliczyć auto?

Amortyzacja samochodu używanego — jak to zrobić? Czy samochód używany to środek trwały? Jakie są stawki amortyzacji? Co z leasingiem? Odpowiadamy!

Formalności po zakupie auta. Co trzeba zrobić?

Co po zakupie auta? Jakie formalności na Ciebie czekają? Jak zawrzeć umowę kupna sprzedaży? Które ubezpieczenie auta wybrać? Nasi eksperci wyjaśniają!

Z jakim przebiegiem kupić używane auto?

Auto używane - przebieg ma znaczenie? Jaki przebieg jest bezpieczny? Czy warto kupić używane auto z przebiegiem 200 tys. km? Nasi eksperci odpowiadają!

Jak dobrze kupić używany samochód? Poradnik

Używany samochód - gdzie szukać? Jak kupić auto używane? Na co zwrócić uwagę? Gdzie znaleźć dobrego sprzedawcę? Otomoto KLIK odpowiada. Zapraszamy!

Jaki wideorejestrator wybrać?

Na drogach mogą zdarzyć się różne sytuacje. W przypadku kolizji lub wypadku często policji może być trudno ustalić, kto jest sprawcą. Dlatego coraz więcej kierowców stawia na wideorejestratory do samochodu, które nagrywają to, co dzieje się na drodze. Te niewielkie gadżety wielokrotnie pomogły już ustalić sprawcę łamania przepisów drogowych. Wideorejestratory są stosunkowo niedrogie, a mogą oszczędzić wielu problemów i ułatwić pracę policji. Zobaczmy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego typu sprzętu.

Czy wciąż warto posiadać własne auto?

W obliczu szalejących cel paliw i rosnących cen pojazdów wielu rezygnuje z posiadania własnego samochodu. Obserwując uważnie wyjątkowe warunki panujące na rynku, postanowiliśmy zabrać głos w tej sprawie. Ten artykuł stanowi odpowiedź na pytanie: Czy wciąż warto posiadać własne auto? Nasze stanowisko może Cię zaskoczyć!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.