Infolinia (22) 221 01 11 Napisz
Rok produkcji
Przebieg
Pojemność silnika
Moc silnika
Nie znaleźliśmy aut DS Automobiles - sprawdź inne marki!

Wygląda na to, że ten samochód już znalazł swojego nowego właściciela... ale nie martw się, mamy jeszcze wiele aut, które możesz kupić!

lub Sprawdź wszystkie oferty
Charakterystyka marki
DS Automobiles to francuska marka samochodów, która narodziła się w Paryżu. Wielu osobom kojarzy się ze słynnym modelem Citroena DS, produkowanym w latach 1955-1975 i jest z nim ściśle związany, ponieważ DS została założona jako submarka Citroena w 2009 roku. Już w 2015 roku DS stał się odrębnym przedsiębiorstwem, a pierwszy model samochodu, wyprodukowany przez markę jako niezależną firmę, możemy podziwiać od 2017 roku.
Powstanie samodzielnej marki DS z założenia miało wiązać się z produkcją samochodów luksusowych, będących konkurencją dla wiodących marek premium. Kiedy pojawiły się pierwsze salony DS Automobiles, wcześniejsze modele Citroena nie były w nich dostępne, gdyż marka prezentowała tam tylko swoje osiągnięcia. Pierwsze modele DS były samochodami najnowszej generacji. Jednym z największych osiągnięć firmy jest DS 7 Crossback, choć producent w dalszym ciągu wydaje na rynek bardziej zaawansowane technicznie egzemplarze.
DS Automobiles wyróżnia się z pewnością innowacyjnym podejściem do produkcji. Hasło marki „Spirit of Awangarde” oznacza w tłumaczeniu „Duch Awangardy”. Marka łączy nowoczesne technologie z wyjątkowym designem, tworząc samochody w różnych wersjach wyposażenia i kolorach. Charakterystyczne dla producenta jest stosowanie trzech ikonicznych barw: bordowego karminu, ciepłej czerni i koloru szampańskiego. Dzięki temu otrzymujemy samochody, które wyróżniają się wyglądem i doskonale wpasowują się w standardy marki premium. Producent stawia na najnowsze rozwiązania, takie jak kompatybilność ze smartfonami czy maksymalny poziom bezpieczeństwa, zapewniony przez technologię Active City Brake, (jej celem jest zmniejszenie ryzyka kolizji). Samo rozwiązanie opiera się na działaniu czujników laserowych i systemie awaryjnego hamowania. Dzięki temu jazda samochodami nowymi i używanymi DS jest bezpieczniejsza. Miniaturowe kamery jeszcze bardziej zwiększają komfort jazdy. Auta wyposażone są też w system kontroli martwego pola i kamerę parkowania.
Marka DS jako samodzielna firma funkcjonuje stosunkowo od niedawna, a jednak już dorobiła się kilku ciekawych modeli: DS 4 - jeden z pierwszych modeli marki, wydanych na rynek europejski. Jest to zmodernizowana wersja poprzedniego modelu Citroena, który wydany był pod nazwą Citroen DS4; DS 5 - produkowany w latach 2015-2018. Jest to samochód klasy średniej, charakteryzujący się między innymi krągłą bryłą nadwozia, futurystyczną aranżacją wnętrza i chromowaną listwą, prowadzoną od reflektorów aż do końca słupków; DS 7 Crossback - SUV klasy średniej, który powstał już w kilku generacjach. Jest to jedno z największych osiągnięć marki; DS 4 Crossback - produkowany w latach 2-15 - 2018 - jest to uterenowiona wersja DS4; DS3 - najmniejszy model marki, zaliczany do aut kompaktowych, który po raz pierwszy został zaprezentowany w 2009 roku jeszcze pod szyldem Citroena. W 2015 roku zmodernizowano go i przedstawiono jako wyodrębniony egzemplarz samodzielnej marki DS. Samochód produkowany jest z nadwoziem hatchback segmentu B. Jest to typowe auto miejskie, wyróżniające się designerską konstrukcją, typową dla producenta.
Platforma Otomoto KLIK oferuje samochody używane DS Automobiles w atrakcyjnych cenach. Z nami znajdziesz sprawdzony pojazd, opatrzony Cyfrowym Paszportem Pojazdu. Zachęcamy do przeglądania DS Automobiles poleasingowych. Oferujemy możliwość finansowania, zarówno w postaci kredytu, jak i leasingu dla firm. Marka DS kładzie duży nacisk na design i zaawansowanie technologiczne swoich samochodów. Dzięki temu samochody DS Automobiles mogą zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kierowców.
Samochody używane DS Automobiles cieszą się dużym powodzeniem wśród miłośników wygody i dobrego wyposażenia. Pojazdy wyróżniają się luksusowym designem, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Używane DS to dobra oferta dla kierowców, którzy cenią sobie atrakcyjny wygląd samochodu połączony z komfortem jazdy.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.